Hotel Boutique La Casa Medellin, Carrera 36 9, Comuna 14 - El Poblado, 050003 Medellín, ANT, Colombia
$4.800.000 / month
Property type
apartment
Rooms
4
Size
102 m²
Price
$4.800.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$47059
The listing is located at Hotel Boutique La Casa Medellin, Carrera 36 9, Comuna 14 - El Poblado, 050003 Medellín, ANT, Colombia
Loading map