Carrera 55A, 054048 Oriente, ANT, Colombia
$2.000.000 / month
¡Vive En El Corazón De San Antonio De Pereira!
¡Vive En El Corazón De San Antonio De Pereira!
Property type
apartment
Rooms
2
Size
70 m²
Price
$2.000.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$28571
The listing is located at Carrera 55A, 054048 Oriente, ANT, Colombia
Loading map