Carrera 5, Bocagrande, 130001 Cartagena, BOL, Colombia
$4.200.000 / month
Apartamento amoblado.
Apartamento amoblado.
Property type
apartment
Rooms
3
Size
146 m²
Price
$4.200.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Furnished
Yes
Price per m²
$28767
The listing is located at Carrera 5, Bocagrande, 130001 Cartagena, BOL, Colombia
Loading map