El Laguito, 130018 Cartagena, BOL, Colombia
$3.700.000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
100 m²
Price
$3.700.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$37000
The listing is located at El Laguito, 130018 Cartagena, BOL, Colombia
Loading map