El Laguito, 130018 Cartagena, BOL, Colombia
$2.600.000 / month
Property type
apartment
Rooms
2
Size
68 m²
Price
$2.600.000
Price per m²
$38235
The listing is located at El Laguito, 130018 Cartagena, BOL, Colombia
Loading map