Listed today
Calle 35, Comuna 15 - Centro, 680006 Bucaramanga, SAN, Colombia
$1.447.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
80 m²
Price
$1.447.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$18088
The listing is located at Calle 35, Comuna 15 - Centro, 680006 Bucaramanga, SAN, Colombia
Loading map