Calle 38, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
$750.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
93 m²
Price
$750.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Balcony
Yes
Price per m²
$8065
The listing is located at Calle 38, Comuna 8, 230002 Montería, COR, Colombia
Loading map