Popayán, Cauca, Colombia
$2.500.000 / month
Cra. 6 #8-88, Santa Teresa, Popayán, Cauca, Colombia Alquiler $ JOSE LUIS HOYOS Tipo de propiedad Casa Alcobas Baños Área Cra. 6 #8-88, Santa Teresa, Popayán, Cauca, Colombia
Cra. 6 #8-88, Santa Teresa, Popayán, Cauca, Colombia Alquiler $ JOSE LUIS HOYOS Tipo de propiedad Casa Alcobas Baños Área Cra.
6 #8-88, Santa Teresa, Popayán, Cauca, Colombia
Property type
house
Rooms
9
Size
300 m²
Price
$2.500.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$8333
The listing is located at Popayán, Cauca, Colombia
Loading map