Calle 12 Sur, Comuna 14 - El Poblado, 050022 Medellín, ANT, Colombia
$4.300.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
86 m²
Price
$4.300.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$50000
The listing is located at Calle 12 Sur, Comuna 14 - El Poblado, 050022 Medellín, ANT, Colombia
Loading map