Avenida Calle 45, Comuna 12 - Cabecera del Llano, 680003 Bucaramanga, SAN, Colombia
$450.000 / month
CUCUTA, SALADO, AV 6 18 -09 LOTE 6 – —
CUCUTA, SALADO, AV 6 18 -09 LOTE 6 – —
Property type
apartment
Rooms
1
Size
22 m²
Price
$450.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$20455
The listing is located at Avenida Calle 45, Comuna 12 - Cabecera del Llano, 680003 Bucaramanga, SAN, Colombia
Loading map