FARMACIA SURAMERICA, Calle 26, 055413 La Estrella, ANT, Colombia
$2.900.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
74 m²
Price
$2.900.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$39189
The listing is located at FARMACIA SURAMERICA, Calle 26, 055413 La Estrella, ANT, Colombia
Loading map