unnamed road, Comuna 4, 190003 Popayán, CAU, Colombia
$1.000.000 / month
Property type
apartment
Rooms
3
Size
67 m²
Price
$1.000.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$14925
The listing is located at unnamed road, Comuna 4, 190003 Popayán, CAU, Colombia
Loading map