Calle 19, Comuna 14 - El Poblado, 050021 Medellín, ANT, Colombia
$5.800.000 / month
Property type
apartment
Rooms
1
Size
90 m²
Price
$5.800.000
Rental period
Unlimited
Available from
ASAP
Price per m²
$64444
The listing is located at Calle 19, Comuna 14 - El Poblado, 050021 Medellín, ANT, Colombia
Loading map